Bezplatný 4-mesačný vzdelávací program pre všetkých mladých ľudí s túžbou meniť svet!

Registrácia

foto Katarína Ďurčová

Katarína Ďurčová

Katarína Ďurčová je absolventkou Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici, kde vyštudovala manažment a marketing malých a stredných podnikov. Dlhé roky pôsobila ako marketingová manažérka i členka vrcholového manažmentu vo firmách doma i v zahraničí. Je zakladateľkou značky AXIM a spoluzakladateľkou dynamickej siete firiem ATTAO. Pôsobí ako konzultantka a mentorka v oblasti marketingu, ľudských zdrojov a rozvoju firiem v niekoľkých slovenských spoločnostiach.
foto Petra Papierníková

Petra Papierníková

Petra Papierníková je vyštudovaná pedagogička, psychologička, psychoterapeutka v dlhodobom systemickom výcviku, lektorka a trénerka v neformálnom vzdelávaní. Spoluzakladateľka OZ EduEra, ktoré sa venuje budovaniu kompetencií učiteľov a mládeže nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Momentálne študuje doktorandské štúdium na Univerzite Komenského. Ako expertka a projektová manažérka pôsobí v mnohých medzinárodných projektoch v oblasti vzdelávania.
foto Richard Fekete

Richard Fekete

Richard pracuje ako špecialista pre neziskový sektor a začínajúcich podnikateľov a podnikateľky v Slovenskej sporiteľni. Absolvent Katedry psychológie Filozofickej fakulty Univerzity Komenského a prvý absolvent Akadémie reklamy v Bratislave. Pôsobil vo viacerých reklamných a PR agentúrach, dlhodobo sa angažuje v mimovládnom neziskovom sektore v oblasti ľudských práv a ochrany prírody. V roku 2014 bol riaditeľom OZ Greenpeace Slovensko. Venoval sa tiež start-up ekonomike a vlastnému podnikaniu.
foto Zuzana Suchova

Zuzana Suchova

Zuzana Suchová je fundraiserka, marketing a PR manažérka. Vyštudovala na Fakulte marketingovej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Pomáhala získavať financie pre viacero organizácií a projektov, v posledných rokoch najmä pre bratislavskú Novú Cvernovku, prezidentskú kampaň Zuzany Čaputovej a zdravotníkov v prvej línii pandémie v iniciatíve Kto pomôže Slovensku. Momentálne na Slovensku rozbieha novú fundraisingovú platformu Donio a v kampani Matúša Valla a Teamu Bratislava zodpovedá za jej fundraisingovú časť.
foto Puškáč Martin

Puškáč Martin

Digital dizajnér (UX / UI) s viac ako 10 ročnými skúsenosťami. Ako konzultant pôsobím v spoločnosti IceBear - Creative Igloo, kde pomáham rôznym, aj medzinárodným, projektom v oblasti poisťovníctva, investovania a bankovníctva zlepšiť UX. Popri klientskej práci sa venujem odovzdávaniu vedomostí ako školiteľ UX a metódy pre návrh inovatívnych riešení nazývanej Design Thinking.
foto Roseman Trimajová Brigit

Roseman Trimajová Brigit

Som psychoterapeutka, koučka, lektorka Pracujem s jednotlivcami, dvojicami a skupinami. Baví ma zdielať s ľuďmi ich príbehy, prežívať radosti a strasti a hľadať nové cestičky pre tok ich rieky života. Som lektorkou psychoterapeutického výcviku v POPI. Spolupracujem s rôznymi organizáciami z neziskového a komerčného sektoru. Vo voľnom čase je mojou najväčšou voľnočasovou vášňou záhrada, zbieram, čo sa urodí ale najradšej varím višňový džem. Pohyb mi spraví deň za každých okolností. Poteším sa každej spoločenskej aktivite a čakám kedy to bude znovu možné.
foto Kobela Jakub

Kobela Jakub

Profesionálny lektor, facilitátor a tréner. Tréningu kritického myslenia sa venuje 13 rokov a jeho tréningmi prešli desiatky firiem, verejených inštitúcií, NGOs a škôl. Je špecialistom na tréning argumentácie a zvládania náročných konverzácií v Akadémii kritického myslenia.
foto Dominika Hradiská

Dominika Hradiská

Dominika Hradiská je výkonnou riaditeľkou Platformy dobrovoľníckych centier a organizácií. Počas štúdia psychológie sa zapojila do činnosti mládežníckych organizácií, kde koordinovala dobrovoľníkov pri práci s deťmi a mládežou. Na základe tejto skúsenosti a vďaka spoznávaniu stavu dobrovoľníctva v Košickom kraji sa v roku 2011 stala zakladajúcou členkou a neskôr predsedníčkou Dobrovoľníckeho centra Košického kraja. Neskôr sa pridala k tímu Prešovského dobrovoľníckeho centra, ktoré dva roky viedla. Počas materských dovoleniek realizovala komunitné projekty v obci, kde žije a koordinovala tam hosťovanie zahraničných dobrovoľníkov. V Platforme dobrovoľníckych centier a organizácií sa venuje projektovému manažmentu domácich aj medzinárodných projektov, sieťovaniu a podpore krajských dobrovoľníckych centier, koordinácii národného oceňovania dobrovoľníkov a dobrovoľníčok Srdce na dlani a vytváraniu pracovného prostredia, v ktorom tím aj na diaľku funguje dobre a ľudia v ňom sa cítia ocenení.

Prihlasovanie je otvorené do 20.9.2023

Prihlás sa ešte dnes

Toto podujatie bolo podporené z dotácií Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu v oblasti práce s mládežou, ktoré administruje NIVAM – Národný inštitút vzdelávania a mládeže.

logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
logo - Národný inštitút vzdelávania a mládeže
logo - Coworking Cvernovka
logo - Kolabo Coworking
KOLABO občianske združenie

Račianska 78
831 02 Bratislava

© 2017 – 2023 KOLABO občianske združenie. Všetky práva vyhradené.