Bezplatný 4-mesačný vzdelávací program pre všetkých mladých ľudí s túžbou meniť svet!

Registrácia

Dojmy účastníkov a účastníčiek BeTheChange

Spolu pätnástim participantom vzdelávaci program BeTheCange umožnil získať nové vedomosti v oblasti sociálneho podnikania a vďaka účasti a aktivite svoj podnikateľský nápad rozvinuli a posunuli sa dopredu. Nižšie si môžeš prečítať, čo o programe BeTheCange povedali bývali absolventi.

Program mi pomohol k uprataniu si myšlienok a vízie projektu, ale možno aj také smerovanie jednotlivých fáz, čo mám očakávať a naopak čo by som nemala. BeTheChange bolo úžasným odrazovým mostíkom nielen v kariérnom smere, ale aj v osobnostnom a súkromnom profilovaní.

Ivana Zimániová

Sekáč

Účastníčka BeTheChange

Program mi pomohol uvedomiť si, že zisk je sekundárny. Na prvom mieste by som mala riešiť spoločensky prospešnú službu. Veľké ďakujem! Bolo to veľmi pekne zorganizované. Stretla som úžasných ľudí, boli sme v super priestoroch a ešte sme sa aj dobre najedli.

Anna Luptáková

Online platforma pre včelárov a spotrebiteľov slovenských medov.

Účastníčka BeTheChange

Získali sme komplexný prehľad v oblasti sociálneho podnikania, dostali sme veľmi veľa rád. Vďaka programu som nadobudol veľmi veľa myšlienok ako zlepšiť svoj projekt a celkovo naštartoval viac odhodlanie začať jednať.

Adam Kumičík

Skraj

Účastník BeTheChange

Uvedomila som si, že môj projekt je zatiaľ len sen, na ktorom treba veľa popracovať. Naopak, našla som spôsoby ako rozvinúť projekt, na ktorom pracujem dlhodobo.

Lujza Paljusová

Kunstkamera

Účastníčka BeTheChange

Som nesmierne rád, že som sa mohol takéhoto obohacujúceho programu zúčastniť. Bola to jedinečná skúsenosť ako získať základné vedomosti pre rozvoj svojho projektu a zároveň byť v kontakte so skúsenými odborníkmi z rôznych sfér.

Samuel Hunčaga

Kariérna akadémia

Účastník BeTheChange

Získala som finančne orientované myslenie, celkovo aj to, že nemôžem len snívať o projekte, ale musím sa nad ním racionálne zamyslieť.

Valentina Huckova

zero-waste kreativne workshopy

Účastníčka BeTheChange

S projektom Vyskilluj som vo fáze, kedy sa to celé ešte stále kreuje a dostáva do konkrétnejšej podoby. Preto som veľmi vďačný za každú príležitosť porozprávať sa o tomto koncepte s nezainterezovanými ľuďmi, vypočuť si ich názory, postrehy a feedback a tiež dozvedieť sa niečo nové od skúsenejších ľudí. Mojou motiváciou bolo teda posunúť sa s týmto projektom ďalej a získať nové podnety a impulzy.

Pavol Banáš

Vyskilluj - interaktívny seriál, pri ktorom sa poriadne zapotíš!

Účastník BeTheChange

Prihlasovanie je otvorené do 20.9.2023

Prihlás sa ešte dnes

Toto podujatie bolo podporené z dotácií Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu v oblasti práce s mládežou, ktoré administruje NIVAM – Národný inštitút vzdelávania a mládeže.

logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
logo - Národný inštitút vzdelávania a mládeže
logo - Coworking Cvernovka
logo - Kolabo Coworking
KOLABO občianske združenie

Račianska 78
831 02 Bratislava

© 2017 – 2023 KOLABO občianske združenie. Všetky práva vyhradené.